В США представили екстремальний електричний позашляховик для найсуворіших умов – Автоновини

Електричний кросовер Fisker Ocean 2023 отримав нову версію під назвою Force E, призначену для серйозного бездоріжжя. Перші фотографії цієї моделі з’явилися на офіційному сайті Fisker.

Для модифікації Force E Fisker Ocean був залучений британський конструктор Девід Кінг, який має досвід у будівництві ралійних позашляховиків з 80-х років. Він очолив спеціальний підрозділ під назвою Magic Works. Незважаючи на те, що Force E виглядає як шалений концепт-кар, його планують випускати обмеженими серіями, починаючи з четвертого кварталу цього року.

Позашляховик отримав великі безкамерні шини діаметром 33 дюйми, а також збільшений кліренс. Крім того, були посилені бампери, встановлено захист днища та багажник на даху. Додатково була встановлена додаткова оптика.

Кросовер Fisker Ocean Force E оснащений повним приводом та двома електромоторами. Сумарна потужність установки залишається на рівні топової версії стандартної моделі – 550 кінських сил. Запас ходу, ймовірно, буде значно скорочений порівняно зі звичайною моделлю, який становить 560 кілометрів.

Деталі до будь-яких авто тут – https://exist.ua/uk/avtozapchasti/

Источник

To Top