КУЛЬТУРА

Компанія Гереги планує заплатити 15 мільйонів за землю у Шепетівці, де мали створити агропромисловий парк

Ділянку продають за 15 мільйонів гривеньДілянку продають за 15 мільйонів гривень. Фото: prozorro.sale

Під час торгів вартість землі зросла втричі.

Шепетівська міська рада провела три аукціони з продажу земельних ділянок. За найбільшу, площею 14 гектарів, переможець торгів планує заплатити 15 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро. Продажі”.

Мова йде про ділянку площею 14,03 гектара, яка розташована у Шепетівці на Старокостянтинівському шосе, 31. Ділянка належить до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Вона розташована поряд з цукровим заводом.

Раніше там планували створити агропромисловий парк. Відповідно до концепції, на території парку мав бути корпус сушіння фруктів, м’ясопереробне підприємство, комбінат рибної гастрономії, холодильник для фруктів, овочів, плодово-ягідної продукції тощо. Для реалізації цього проєкту міськрада мала отримати 21 мільйон гривень з державного бюджету.

Тепер ділянку виставили на аукціон. Стартова ціна продажу була 5,3 мільйона гривень. В торгах взяли участь чотири підприємства: Cелянське (Фермерське) господарство “Мендрик Анатолій Олександрович”, ТОВ “Сістем Інвест 2015” Олександра Тарнопольського, Фермерське господарство “Нива рідного краю” Наталії Мендрик та ТОВ “Епіцентр К” співвласником якого є нардеп Олександр Герега.

ТОВ “Епіцентр К” запропонував за землю 15 мільйонів гривень. Тепер фірма має сплатити гроші та підписати договір.

Крім того, Шепетівська міська рада провела ще два аукціони з продажу землі. Під час торгів вартість ділянок також зросла в рази.

Так, відбувся аукціон щодо продажу ділянки площею 0,15 гектара, яка розташована по вулиці Митрополита Шептицького, 52-А.

Мова йде про землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. На торги прийшли чотири учасники, а переможцем став ФОП Солоп Володимир Васильович. При стартовій ціні 214 тисяч 965 гривень переможець запропонував заплатити 677 тисяч 500 гривень.

Фото: prozorro.sale

Фото: prozorro.sale

Поряд продавали ще одну ділянку площею 0,2 гектара. Стартова ціна землі становила 142 тисячі 800 гривень, а на торги прийшли чотири учасники.

Переможцем став ФОП Пасічник Сергій Валерійович, який запропонував викупити ділянку за 590 тисяч 7 гривень.

Раніше сайт “Є” писав, що у грудні 2022 року Шепетівська міська рада провела одразу шість торгів щодо продажу шести земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Загальна сума коштів, яку може отримати міський бюджет за результатами аукціонів, склав 2,949 мільйона гривень.

To Top