КУЛЬТУРА

Фонд Держмайна продав будівлі на території Довжоцького спиртзаводу за два мільйони гривень

За дві будівлі можуть отримати два мільйони гривеньЗа дві будівлі можуть отримати два мільйони гривень. Фото: prozorro.sale

Аукціони відбулися з першого разу.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій області провело торги на два об’єкти нерухомості на території Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту, розташованого у селі Довжок Кам’янець-Подільського району. За результатами аукціону загальна вартість нерухомості склала 1,93 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Зокрема, провели аукціон на недобудований зерновий склад площею 1717,8 квадратних метра. Ступінь готовності будівництва – 77 відсотків.

На торги прийшли два учасники – ТОВ «Сучасна металургійна компанія” та ТОВ “Таймкол”. Стартова ціна об’єкта нерухомості становила 1,423 мільйона гривень і в результаті аукціону збільшилась лише на 15 тисяч гривень. Директором фірми вказаний Віктор Бреус, засновницею Оксана Захарова.

Також фонд провів торги на недобудову зі ступенем готовності будівництва 32 відсотки. Загальна площа споруди 19,6 квадратних метрів. Стартова вартість складала 261,8 тисяч гривень.

На аукціон прийшли три учасники і в результаті торгів сума зросла майже вдвічі – до 500 тисяч гривень.

Переможцем стало ТОВ “Укренергобудресурси”. Раніше ця ж фірма придбала солодовню, яка розташована на території підприємства. При стартовій ціні 1,7 мільйона гривень, після кількох невдалих аукціонів та пониження ціни, споруду продали за 367 тисяч гривень. Зараз підприємство намагається її продати в декілька разів дорожче. Наразі аукціони були невдалі. Це підприємство належить Валерію та Віолеті Глинянчук.

Тепер переможці торгів мають сплатити суму, яку запропонували за нерухомість, та укласти договори.

Раніше сайт “Є” писав, що аукціон з приватизації Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту пройшов у грудні 2020 року. За майновий комплекс спиртзаводу змагалися два товариства з обмеженою відповідальністю. Переможець торгів купив підприємство за суму понад 61 мільйон гривень.

Переможцем торгів тоді стало ТОВ «СКН «Сучасна комерційна нерухомість». Його керівником вказаний Кобзар Андрій Олександрович, а засновником — Березовенко Дмитро Сергійович.

To Top