Новини Чопа

У Чопській МТГ відбулося планове відпрацювання з питань пожежної та техногенної безпеки (ФОТО)

Наприкінці минулого тижня у нашій громаді відбулося планове відпрацювання з питань пожежної та техногенної безпеки за участі інспекторів Ужгородського РУ ГУ ДСНС України у Закарпатській області.

11 травня у ЗДО «Казка» м. Чоп проведено проведено безпековий захід для дошкільнят. Дітлахам у ігровій формі нагадали про правила пожежної безпеки та закликали бути обережними вдома та у садочку.

Не оминули рятувальники увагою й вихованців середніх та старших груп навчального закладу. Їм також нагадали про небезпеки, зокрема про загрози, яку несуть у собі підозрілі предмети, що можуть виявитися вибухонебезпечними. А на згадку про візит до класу безпеки, кожному учаснику заходу рятувальники залишили подарунки: розмальовки та ігри від Дитячого фонду Unisef Ukraine.

Впродовж 11-12 травня, спільно з представниками місцевого самоврядування, фахівці ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Чопської тергромади. Спілкуючись і жителями, основними темами для розмов стали: пожежна безпека у побуті, дії при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів, безпека на воді та попередження пожеж в екосистемах. Після бесіди кожному співрозмовнику вручалася пам'ятка з відповідною тематикою.Переглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фото

« повернутися

To Top