Новини Франківська

Родинне свято у палаці Потоцьких – Новини Івано-Франківська

15 травня, 2023 року, на території Комплексу палацу Потоцьких Департамент молодіжної політики та спорту у рамках відзначення “Тижня сім’ї” в Україні організував родинне свято.

 

 

 

На юних франківців і гостей міста чекали різні атракції: інтелектуальні та спортивні ігри, фейс-арт, різноманітні майстер-класи, конкурси та призи для дітей і батьків, сімейні розваги.

 

 

 

«Цей захід про безпеку, мир, добро, благополуччя і спокійне радісне дитинство наших мешканців. Ми вдячні всім, хто приєднався. Приємно, що матері прийшли з дітками й отримали приємні, цікаві, повчальні та навіть корисні активності на свіжому повітрі в Палаці Потоцьких», – говорить заступник міського голови Олександр Левицький.

 

 

 

Він додає, у час війни дітям треба не просто відчуття дитинства і безпеки, а й розуміння того, що вони – дякуючи нашим військовим – можуть їх тут мати.

 

 

 

“Сім’я – це сокровенне. Нам всім важливо бути разом, а зараз – найголовніше. Важливо дарувати любов та добро діткам. Ми хочемо дати ковток радості і позитиву малечі”, – говорить директор Департаменту молодіжної політики і спорту Віталій Матешко.

 

Родинне свято у палаці Потоцьких

 

Родинне свято у палаці Потоцьких

 

Родинне свято у палаці Потоцьких

 

Родинне свято у палаці Потоцьких

 

To Top