Новини Франківська

Перевірка у “Військовому містечку” – Новини Івано-Франківська

Традиційна ранкова інспекція міського голови сьогодні пройшла мікрорайоном “Військове містечко”. Руслан Марцінків оглянув вулиці та двори та дав доручення розв’язати проблемні питання керівникам профільних департаментів та комунальних підприємств.

Одне з найважливіших – питання безпеки. У ліцеї №2, каже директор, є потреба збільшити укриття, адже учнів є понад 500. 

«Зараз найбільш актуальною проблемою є сховище, в ліцеї плануємо відкриття другої частини сховища, щоб вивести всіх дітей на очне навчання. Обговорювали фінансування робіт по сховищу, а також по водовідтоках, бо підтікає вода. Загалом всі питання узгодили, а тепер до роботи», – розповідає Директор Ліцею №2 Володимир Засідко. 

Мешканці скаржились, що є проблеми з покосом трави. Кажуть, що не розуміють логіки планування цих робіт. Але у КП «Комфортний дім» знайшли вихід. 

«Цей мікрорайон називається у нас “Військове містечко”. Тут більшість будинків перебувають в управлінні нашого комунального підприємства. Ми здійснили перший покіс. Дійшли такої практики, тому що в тарифі закладено тільки 2 покоси, але ми косимо 3-4 рази в сезон. І косимо одним махом, а не по графіках. Тому що люди дивляться, що біля одного будинка косять, а біля іншого – через тиждень згідно з графіком. Тому ми скосили все разом, і це дало свій ефект. Бо всюди красиво і прибрано після зими та весни», – розповідає Василь Скиданчук, керівник КП «Комфортний дім».

Також Василь Скиданчук отримав доручення підлатати ямки у міжбудинкових проїздах по мікрорайону та перекласти бруківку, яка місцями просіла. На виконання КП «Комфортний дім» має 2-3 тижні.  Депутатом цього округу є Андрій Грималюк. Зізнається, що робота є завжди, адже мікрорайон – живий організм, тому завжди виникають якісь дрібні проблеми. 

«Бачили, які є недоліки. Голова показував, що, де і як можна зробити. Нещодавно закінчили робити двір на Чорновола 134 а, зараз перейдуть до двору на Довженко 3а, 5а – це одне з таких найважливіших доручень. Постійні робочі моменти – це зараз сезон покосу трави. Тому треба контролювати, щоб усі роботи виконувались вчасно», – підсумував депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк. 

Нагадаємо, що нещодавно мер змінив формат традиційних інспекцій. Тепер вони проходитимуть у 2 етапи.  

«Ми продовжуємо такий обхід з нашими працівниками, з депутатами міської ради, і надіємось, що усі ці доручення будуть виконані. Через місяць перевіримо, чи розпочались роботи, чи щось пішло вперед. Ще один вівторок будемо в іншому мікрорайоні, а після того – поїдемо на «Позитрон» і перевіримо ті доручення, які давали ми попередньо», –  підсумовує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. 

Перевірка у

 

To Top