Новини Франківська

Оновлений кабінет та вбиральню відкрили в поліклініці №3 Новини Івано-Франківська

Оновлений маніпуляційний кабінет та інклюзивну вбиральню відкрили у поліклініці №3 в Івано-Франківську. І перше, і друге у медичному закладі було необхідним. Приміщення поліклініки на вулиці Франка давнє, а тому оновлення тут на часі. 

«Перший об’єкт – маніпуляційний кабінет, в якому надають 2 види послуг: вранці до 10-ї години тут забір крові на різноманітні біохімічні аналізи, а протягом робочого дня тут виконуються маніпуляції: внутрішньом’язеві, внутрішньовенні. Там є можливість прокапати пацієнта, якщо є така ургентна необхідність. Цей кабінет є капітально оновлений. Тобто тут зроблений ремонт, повністю оновлене все обмеблювання, упорядкування, всі маніпуляційні столики. І другий об’єкт – це вбиральня для інвалідів. Такого об’єкту тут не було. На першому поверсі є вбиральня, яка не пристосована для людей з інвалідністю. Практично це було викликом минулих років його зробити. І станом на сьогодні ми його завершили», – каже директорка КНП ЦПМКДД Ольга Савчук.

Для зручності людей з інвалідністю, продовжує Ольга Савчук, у вбиральні поставили дистанційні сушарки для рук, дистанційні дозатори для мила також тут досить низько встановлені кнопки зливу, щоби людині на візку було зручно і безпечно. І хоча це порівняно невеликий об’єкт, утім дуже потрібний.

«До нас приходять такі пацієнти з особливими потребами. І це є першою необхідністю для людей. Щоби воно було в нашому приміщенні, звичайно. І на майбутнє, на жаль, це буде для нас великою потребою. Судячи з того, що в нас в країні війна», – каже в.о. начальника структурного підрозділу СПМП «Поліклініка №3» Інна Масна.

Ольга Логаза медсестрою працює вже майже 40 років. Розповідає, за кілька десятиліть на одній роботі вже і не сподівалась, що її можна виконувати настільки комфортно. Нові меблі, стіни та побутова техніка – це не лише зручність, а й пришвидшення процесу маніпуляцій для лікаря. Для пацієнта, каже медпрацівниця – це однозначно хороший настрій. Все дуже зручно, дуже комфортно.

«І це однозначно буде комфортно хворим. Тому що зручне крісло, зручні тапчани, і просто людина, зайшовши в такий красивий сучасний кабінет, зразу настрій піднімається. І вона виходить з посмішкою», – медична сестра маніпуляційного кабінету Ольга Логаза.

І попри війну в Україні, медичні заклади Івано-Франківська активно оновлюються. Це радше необхідність. Адже наразі одним із пріоритетних завдань – це надання якісної медичної допомоги та ефективне лікування хворих. 

«Медична допомога сьогодні надзвичайно важлива. І в умовах війни, в умовах того, що  в нас є багато ВПО, в умовах того, що медиків сьогодні стає менше, тому що багато виїжджають, багато хто вибираєм інші професії. Дуже важливо, щоби медицина була на високому рівні, тому змінюємо поліклініки, лікарні, пологовий будинок. Сьогодні маніпуляційний кабінет в цій поліклініці. Вона в центральній частині міста, тому дуже багато людей сюди звертається. Також вбиральні нам вдалося відновити. Отак поступово, крок за кроком медичні заклади стають кращими», – впевнений Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Оновлений кабінет та вбиральню відкрили в поліклініці №3

 

To Top