Джуджаро випустив широкий модельний ряд для нового автобренду Laffite – Автоновини

Джуджаро вразив громадськість своїм новим модельним рядом для Laffite, який був представлений на виставці в Турині. Засновник Italdesign продемонстрував п’ять електричних суперкарів, включаючи варіацію на знамените французьке купе Mega Track, баркетту з “гало” та гіперкар, який може розганятися до “сотні” за 1,98 секунди. Першим, що надійде в продаж, буде позашляховик Atrax з запасом ходу близько 450 кілометрів та потужністю 1151 кінських сил.

Laffite Automobili – це нова автомобільна компанія, заснована в Турині Бруно Лаффітом, колишнім операційним директором Zarooq Motors з ОАЕ. Atrax буде мати тримісний салон, силову установку потужністю 1151 кінської сили та 2500 Нм моменту, що крутить, і розгін до ста займе всього 3,8 секунди. Максимальна швидкість складатиме 240 кілометрів на годину.

Ціна на Atrax буде дуже високою – 1,7 мільйона доларів, але покупців не забракне. Запланований тираж складатиме 26 екземплярів, і він обіцяє мати гідравлічну систему регулювання кліренсу та вуглепластиковий кузов з окремими елементами з біокомпозиту.

Крім того, Laffite Automobili представила Barchetta та Barchetta Coupé, задньопривідні автомобілі з 586 кінськими силами, здатні розганятися до “сотні” за 3,5 секунди та з запасом ходу 390 кілометрів. Ці автомобілі були розроблені на базі переінакшеного спідстера Bandini Dora. Це проєкт, розроблений для правнука засновника оригінальної Bandini Іларіо, який мав намір воскресити бренд та зайнятися дрібносерійним випуском машин.

 

Источник

To Top