НАДЗВИЧАЙНЕ

Активно працюють на ворога у тимчасово окупованому Маріуполі, 23 зрадникам оголошено підозру | Кримінальні новини

16.05.2023 08:30

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури 23 мешканцям м. Маріуполя, с. Сєдове, смт. Нікольське та смт Велика Новосілка заочно повідомлено про підозру у вчиненні державної зради.

За даними слідства, у березні 2023 року 23 співробітники Маріупольського райуправління поліції, Головного управління Національної поліції та Управління патрульної поліції в Донецькій області зрадили присязі на вірність Україні. Вони добровільно перейшли на бік окупантів та обійняли посади у незаконно створених правоохоронних органах м. Маріуполя.

Працюючи у так званому «міністерстві внутрішніх справ днр», підозрювані проводять “фільтраційні заходи” з населенням у Іллічівському, Приморському та Жовтеновому районах міста. Виконують інші злочинні вказівки представників нзф рф.

Крім того, вони збирають дані щодо проукраїнські налаштованих громадян, а також співробітників поліції та їх родичів, які залишились на окупованій території. Також беруть участь у публічних заходах, які висвітлюють підконтрольні ЗМІ.

Наразі їх усіх звільнено із займаних посад в Україні. Вирішується питання щодо оголошення експравоохоронців у розшук.

Досудове розслідування здійснює ТУ ДБР у м. Краматорську.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури
 

Источник

To Top