Новини Франківська

З ТИЛУ НА ПЕРЕДОВУ: ВАНТАЖ ДОСТАВИЛИ – Новини Івано-Франківська

Трактор, баня, квадрокоптери, продукти вже доставили захисникам на передову. Ці та інші необхідні речі вже отримали бійці 102 бригади ТРО.

Вантажили товар з гарним настроєм, адже за словами волонтерів – чим більше бусів вдається завантажити корисними пакунками – тим кращий настрій.

«Їдемо з хорошим настроєм. Веземо хлопцям баню, яку зробили на одному із місцевих КП, екскаватор, щоб допоміг в якійсь роботі. Плануємо доїхати якнайдалі, щоб довести все, що потрібно. З Божою допомогою повернутися всім назад. Попереду багато кілометрів. Сподіваюсь ця поїздка буде такою ж як і попередні – все буде добре», – з такими словами відправився у поїздку Андрій «Барон».

За словами міського голови Руслана Марцінківа, підтримувати військових зараз треба ще дужче. Адже хлопці виборюють перемогу.

«Зараз хлопцям дуже потрібна така допомога. Адже, на жаль, кількість волонтерської допомоги зменшилась. Тому дуже важливо, щоб органи місцевого самоврядування разом зі «Спілкою волонтерів Прикарпаття» здійснювали такі поїздки і далі допомагали нашим військовим. Я вже не перший раз їду. Буду ще раз у хлопців. Будемо обережні і все буде добре. Ми всі в очікуванні того, що відіб’ємо свої території. Дуже багато залежить від всіх нас, як ми допомагаємо військовим». Також, міський голова мав за честь вручити відзнаки 32 військовим до Дня Героїв: годинники, відзнаки «За честь і звитягу» І та ІІ ступенів та подяки й від імені громади подякував хлопцям за мужність в боротьбі за Україну».

А голова Спілки волонтерів Прикарпаття Ігор Лукинів нагадав, що Логістичний центр продовжує приймати і доставляти корисні посилки у гарячі точки.

«За час нашої роботи вже перевезли чимало корисного. Дуже допомагає громада: Тисменичани стабільно печуть солодощі, Радча, школи міста, та всі приносять і підтримують наших захисників. 3-4 буса регулярно їздить на оголошені напрямки щодватижні. Приймаємо ці передачі, бо насправді, хлопцям там хочеться чогось домашнього, смачного».

Єдине табу – це алкоголь. За словами волонтерів, заборонений товар одразу повертають.

З ТИЛУ НА ПЕРЕДОВУ: ВАНТАЖ ДОСТАВИЛИ

 

To Top