Новини Чопа

Управління праці та соціального захисту населення долучилося до онлайн-презентації Активних програм зайнятості

Представники Управління праці та соціального захисту населення взяли участь в онлайн-презентації Активних програм зайнятості, організованою Ужгородською філією Закарпатського обласного центру зайнятості, з метою детального роз’яснення щодо практичного застосування нововведень Закону України «Про зайнятість населення». У 2023 році відбулося значне розширення активних програм зайнятості, зокрема це стосується надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, осіб з числа ВПО, допомоги по частковому безробіттю. Присутніх було ознайомлено з участю служби зайнятості у реалізації програми щодо організації оплачуваних громадських робіт, організації суспільно-корисних робіт, видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

На зустрічі було проінформовано про ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутого за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) рівня вищої освіти), спеціалізацію та підвищення кваліфікації у закладі освіти чи роботодавця.

За результатами заходу окреслено нові перспективи співпраці, зокрема найближчим часом заплановано зустрічі з роботодавцями у кожній територіальній громаді щодо впровадження активних програм зайнятості.

За детальною інформацією щодо послуг служби зайнятості роботодавці можуть звертатися в Ужгородську філію Закарпатського обласного центру зайнятості (м. Ужгород, вул. Андрія Новака, 45) або за номерами телефону: (0312) 64 98 36; (099)  470 13 00.

Із актуальними програмами шукачі роботи або роботодавці можуть ознайомитися на офіційному сайті Закарпатського ОЦЗ, на сторінці Ужгородської філії Закарпатського ОЦЗ у Facebook.

« повернутися

To Top