Новини Берегово

Президентка Угорщини завітала в Берегово

Президентка Угорщини завітала в Берегово

27/11/2022


Перегляди
6571


Коментарі
0

після офіційного візиту до столиці

В неділю, 27 листопада, в Берегово завітала президентка Угорщини Каталін Новак. Напередодні очільниця сусідньої держави побувала в Києві з офіційним візитом, в столиці вона мала зустріч з президентом нашої країни Володимиром Зеленським. В Берегові Каталін Новак в першій половині дня побувала в реформатській церкві та відвідала Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ.

Пізніше висока гостя взяла участь в урочистій церемонії запалення першої свічки на вінку, в рамках «Спільного Адвенту» (Адвент — час радісного очікування, що передує Різдву Христовому, у цей час триває приготування до свята. Однією з найвідоміших традицій є «віночок Адвенту» — вінок з ялинкових гілок, в який уплетено чотири свічки. У першу неділю запалюють одну свічку, в другу — дві і так далі, тобто з кожним днем стає щораз світліше. У день Різдва Христового запалюють усі свічки, символізуючи тим самим світле свято). В церемонії взяв участь і очільник Берегівської громади Золтан Бабяк.

каталин2.jpg

каталин3.jpg

Варто додати, що Каталін Новак — перша жінка, яка обіймає пост президента Угорщини, а також наймолодша людина на цій посаді в історії країни, була обрана у віці 44 років, 10 травня 2022 року. Про мету її візиту до Києва розмірковує у власній колонці сайту InfoPost.Media публіціст Віталій Портніков. "Візит президентки Угорщини Каталін Новак до української столиці та її переговори із Володимиром Зеленським та іншими українськими керівниками — подія сама по собі символічна на тлі тієї позиції, яку Угорщина зайняла після нападу Росії на Україну", – так починається його стаття Хід королевою

To Top