Новини Берегово

Депутати Берегівської міськради від КМКС та ДПУУ не підтримали збільшеного фінансування армії

Депутати Берегівської міськради від КМКС та ДПУУ не підтримали збільшеного фінансування армії

26/09/2022


Перегляди
7864


Коментарі
0

Мова при цьому йде про кошти, отримані з доходів захисників України

16 вересня на черговій 20-ій сесії Берегівської міської ради VIII скликання депутати від фракцій політичних партій "Команда Андрія Балоги", "Слуга народу", "Європейська солідарність" та "Рідне Закарпаття" звернулися з пропозицією виділити принаймні половину суми з доходів у місцевий бюджет, з надходжень від податків на доходи фізичних осіб (ПДФО), які поступають із зарплат силовиків, здебільшого, військовослужбовців Берегівського 73-го батальйону ТрО. Йдеться про 26 мільйонів гривень, з яких депутати означених фракцій пропонували виділяти на потреби військових (насамперед, тероборони) половину суми.

Наразі ж, за інформацією начальниці фінансового управління, з початку дії воєнного стану на потреби ЗСУ було спрямовано 4 млн. 153 тис. грн. (74%) від перевиконання надходжень від ПДФО (загалом – 5 млн 300 тис грн). Однак в ході голосування пропозицію не підтримали депутати фід політичних фракцій КМКС “Партія угорців України” та Демократична партія угорців України «ДПУУ». Присутні на сесії депутати утрималися про голосуванні, в результаті чого необхідних для прийняття рішення голосів не вистачило.

Відмова цих депутатів виділяти більше грошей на потреби захисників викликало обурення в соцмережах. А 19 вересня голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита провів робочу зустріч з міським головою Берегова Золтаном Бабяком, керівником Берегівської райради Карлом Резешом та депутаткою обласної ради Юдітою Петеі. В ході зустрічі Віктор Микита наголосив, що попереду зима і вже замовляють пошиття теплого одягу й взуття для підрозділів територіальної оборони. Тому, за його словами, громаді потрібно невідкладно прийняти рішення щодо додаткового виділення коштів у сумі 7 млн грн та перенаправити їх до Берегівського 73-го батальйону ТрО на оплату відповідного пошиття зимових речей.

P.S. Результати поіменного голосування депутатів з’явилися на блог-платформі "Телеграф" (2-ий стовпчик)

Таблиця.jpg

Див. також сюжет телеканалу "Прямий" на означену тему:

 

To Top