BMW протестував новий електрокар iX2 – Автоновини

BMW тестує свій новий електромобіль iX2, виробництво якого заплановано на кінець 2023 року в Німеччині разом із iX1. Оголошення було зроблено під час щорічної конференції BMW Group 2023 у березні, де німецький бренд оприлюднив плани випустити iX2 як нове доповнення до свого зростаючого портфоліо електромобілів. За словами глави заводу в Регенсбурзі, серійне виробництво почнеться до кінця року, а електричний кросовер збиратимуть разом із більш компактним iX1 на заводі в східній Баварії.

Для підтримки виробництва iX2 та iX1 BMW інвестує понад 350 мільйонів євро та найме близько 500 нових співробітників. За оцінками автовиробника, до 2024 року щонайменше одна третина всіх автомобілів, вироблених у Регенсбурзі, будуть електромобілями, тоді як інші дві третини складатимуть моделі X1 і X2 з традиційними двигунами. X1 також буде доступний з різними гібридними силовими агрегатами, які можна підключити до мережі.

BMW не говорив про новий X2, але ми знаємо, що він матиме абсолютно інший дизайн, ніж його попередник. Шпигунські знімки показують, що прототипи нагадують міні-X6, дотримуючись формули купе-кросовер, яка стала популярною серед мюнхенського бренду. Новий X2 (під кодовою назвою U10), ймовірно, буде більшим за свого попередника.

Бензинові/дизельні X2 і електричні iX2 виглядатимуть практично однаково. Виробництво перших електромобілів BMW на їхній спеціалізованій модульній платформі Neue Klasse розпочнеться лише у 2025 році. Попри поштовх до електрифікації, топова модель із двигуном внутрішнього згоряння під назвою M Performance все одно буде. Цілком ймовірно, що в 2024 році X2 M35i матиме понад 300 кінських сил від 2,0-літрового бензинового двигуна з турбонаддувом.

Очікується, що iX2 матиме схожі технічні характеристики з iX1, з початковою версією xDrive30e з 313 кінськими силами та 494 Нм крутного моменту від пари електродвигунів. Ймовірно, BMW працює над молодшими версіями iX1 і iX2 з одним переднім приводом.

Деталі до BMW тут: https://exist.ua/uk/bmw-cars/ 

 

Источник

To Top