У Львові на літніх майданчиках дозволили вживати спиртні напої | Новости Львова

У Львові на літніх майданчиках дозволили вживати спиртні напої

Згідно з розпорядженням «Про внесення змін до розпорядженні Львівського міського голови від 19.04.2023 № 119», алкогольні напої у Львові продаватимуть з 12:00 по 21:00. Заборона на продаж пива (окрім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв триватиме із 21:00 по 12:00.

Натомість у межах розпорядження мають посилити відповідальність за недотриманням вимог шляхом залученням до громадських робіт. Військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії, інших утворень відповідно до закону України військових формувань, а також працівникам праоохоронних органів продаж алкоголю заборонений. Контролювати дотримання вимог цього розпорядження має Головне управління Національної поліції та управління патрульної поліції у Львівській області.

Раніше споживання алкоголю на літніх майданчиках та терасах ресторанів, пабів і кафе у Львові було забороненим. Cпершу 28 лютого 2022 року у місті часткового обмежили продаж алкогольних напоїв з 18:00 по 12:00 годину дня, а наступного дня, 1 березня, ввели повну заборону на їхній продаж. Це стосувалося, як мереж магазинів, так і закладів громадського харчування. Уже 19 березня 2022 року продаж алкогольних напоїв на всій території Львівської області заборонили з 21.00 по 10.00. Відновили продаж алкоголю у Львові 3 червня минулого року.

To Top