КУЛЬТУРА

У Шепетівці продають ділянку за п’ять мільйонів гривень, де мали створити агропромисловий парк

Ділянка розташована поряд з цукровим заводомДілянка розташована поряд з цукровим заводом. Фото: prozorro.sale

Ще кілька років тому на цій ділянці планували облаштувати агропромисловий парк.

Шепетівська міська рада виставила на продаж земельну ділянку площею 14 гектарів та орієнтовною вартістю понад п’ять мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про ділянку площею 14,03 гектара, що розташована за адресою: місто Шепетівка, Старокостянтинівське шосе, 31. Ділянка належить до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Земля розташована поряд з цукровим заводом.

Варто зазначити, що раніше shepetivka.com.ua повідомляло про проєкт створення агропромислового парку. Розмістити парк якраз планували на земельній ділянці площею близько 15 гектарів, де колись розташовувалися поля фільтрації цукрового заводу.

Відповідно до концепції, на території парку мав бути корпус сушіння фруктів, м’ясопереробне підприємство, комбінат рибної гастрономії, холодильник для фруктів, овочів, плодовоягідної продукції тощо.

Ділянка мала бути розділена на окремі сектори для підприємств з під’їзними шляхами, навколо неї планували збудувати об’їзну дорогу.

Гроші на створення проєкту в сумі 21 мільйон гривень мали отримати з державного бюджету.

В документах, які є в системі “Прозорро.Продажі”. вказано, що для підготовки проєкту регіонального розвитку щодо створення агропромислового парку було витрачено 1,5 мільйона гривень.

Тепер ділянку виставили на аукціон. Стартова ціна продажу 5,3 мільйона гривень.

Проведення аукціону заплановане на 14 лютого.

Раніше сайт “Є” писав, що у грудні 2022 року Шепетівська міська рада провела одразу шість торгів щодо продажу шести земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Загальна сума коштів, яку може отримати міський бюджет за результатами аукціонів, склав 2,949 мільйона гривень.

To Top