КУЛЬТУРА

На Красилівщині вартість права оренди ставка зросла вдесятеро

Право оренди ставу купують за 300 тисячПраво оренди ставу купують за 300 тисяч. Фото: prozorro.sale

На аукціон прийшли чотири учасники.

Красилівська міська рада провела аукціон з продажу права оренди ставу для рибогосподарських потреб, який розташований на території Печеського старостинського округу. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

На аукціон виставили право оренди земельної ділянки водного фонду площею 32,4526 гектара. Стартова вартість права оренди становила 34 тисячі гривень.

На аукціон прийшли чотири потенційних орендарі. В результаті торгів вартість права оренди зросла майже вдесятеро.

Так, учасниками торгів були всі фізичні особи: Сергій Сикалюк, Єлизавета Сторожук, Віктор Пенкаль та В’ячеслав Ткачук.

Саме останній і запропонував найбільшу суму – 300 тисяч гривень за право укладання договору оренди. Він має досвід оренди водних об’єктів для надання риболовних послуг на території Хмельницької області. Зараз йде підготовка до укладання договору.

Варто зазначити, що орендна угода буде укладена на п’ять років, а плата за рік складе 7 тисяч 386 гривень. Тобто орендна плата за весь період дії договору буде в рази менше, ніж вартість права оренди става. Однак, це лише в тому випадку, якщо договір за результатами торгів буде укладено.

Так, в жовтні сайт “Є” писав, що Деражнянська міська рада провела торги щодо надання права на оренду ставка для рибогосподарських потреб, який розташований у селі Яблунівка. В результаті торгів вартість на отримання права на укласти договір оренди зросла майже у 80 разів. Однак, договір так і не був укладений.

В результаті повторних торгів ціна на право оренди майже не зросла, а переможець уклав договір за суму майже в сто разів меншу, ніж пропонував під час першого аукціону.

To Top