КУЛЬТУРА

Майже на сім мільйонів гривень з початку року на Хмельниччині уклали угод на придбання генераторів

Закупівля генераторів продовжилась і в новому роціЗакупівля генераторів продовжилась і в новому році. Фото: konkurent.ua

Найбільші контракти уклали у Старокостянтинівській громаді.

На Хмельниччині у 2023 році закупники продовжують активно займатися придбанням генераторів. Так, з початку січня в області уже оголосили торги та уклали угод щодо їх придбання на суму понад сім мільйонів гривень. Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту “Прозорро”.

При цьому вже укладені контракти на суму 6,9 мільйона гривень.

Договір на найбільшу суму уклало комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Водоканал” Старокостянтинівської міськради. Мова йде про закупівлю чотирьох електрогенераторних установок потужністю 80 кВт загальною вартістю 3,6 мільйона гривень.

Власниками вказані Андрій Чухно та Дмитро Алтухов. Раніше “Сайт “Є” писав, що виконавчий комітет Старокостянтинівської міськради підписав угоду щодо придбання 13-и електрогенераторних установок у цієї фірми потужністю від 25 до 80 кВт. Загальна вартість контракту склала 12,5 мільйона гривень.

Крім того, комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства “Тепловик” Старокостянтинівської міської ради уклало угоду щодо придбання генератора ESTAR SD 200 SA (у всепогодному кожусі максимальна потужність 155 кВт, АВР підігрів). Вартість генератора – 950 тисяч гривень. Договір підписали з компанією “Естар Україна”.

За 840 тисяч гривень купує дизельний генератор OYAL OYR-175 волочиське комунальне підприємство теплових мереж “Тепловик”. Постачальник ФОП Сторожук Владислав Артурович.

Також генератор придбає й Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області. Його вартість 690 тисяч гривень. Постачальником буде ТОВ “Трейд-Компані 2021” Олександра Слободяна. Раніше ця фірма постачала генератори для Ярмолинецької багатопрофільної лікарні.

Нагадаємо, що минулого року у Хмельницькій області бюджетні та комунальні установи придбали генераторів на суму понад 100 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що впродовж жовтня-листопада російські окупанти завдали ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури в різних областях країни. Зокрема, 10 жовтня ворог вдарив трьома ракетами в об’єкт критичної інфраструктури Хмельницького. В результаті в самому місті та в частині області були перебої з постачанням електроенергії.

Крім того, 22 жовтня від ракетних ударів постраждали Хмельницький і Шепетівський райони. А 23 листопада внаслідок ракетного удару по Україні більшість громад Хмельниччини були знеструмлені. 

Масовані ракетні обстріли енергетичної інфраструктури в Україні продовжилися й у грудні.

Тож для забезпечення роботи критичної інфраструктури підприємства та установи почали активно купувати генератори.

To Top