Суспільство

«Хуст» у гостях здолав «Чайку»

«Хуст» у гостях здолав «Чайку»


Закарпатська команда у 2023 році демонструє 100-відсотковий показник, здобувши перемоги в усіх трьох матчах Другої ліги України з футболу.

Цього разу в рамках 14-го туру колектив Володимира Циткіна в меншості виборов вольову перемогу над командою з Київщини.

Більш ніж годину від початку зустрічі команди провели без голів, хоча й мали передумови до забитих м’ячів (гострі моменти виникали в обох суперників). Тільки на 66-й хв. відбулося перше взяття воріт. Провели його господарі з 11-метрової «позначки» – результативного удару завдав Олексій Литовченко. Минуло 6 хвилин, і рахунок знову став нічийним: забитим м’ячем з дальньої дистанції відзначився Василь Луців. На 81-й хв. хустяни залишилися в меншості. Другу жовту картку, яка перетворилася на червону, отримав Микола Пилип. Але закарпатці змогли не тільки втримати нічию, але й на 90-й хв. вирвати перемогу (1:2). Героєм зустрічі став Михайло Фляшко, котрий у центрі штрафного майданчика вдало замкнув передачу свого партнера.

Після 14-го туру «Хуст» займає четверту сходинку турнірної таблиці. В активі закарпатської команди 22 очки, що на два менше, ніж у «Звягеля», котрий іде третім і має на один зіграний матч більше. Далі в колективу Володимира Циткіна поєдинок з ФК «Реал Фарма» (Одеса), який наразі на 6-му місці.

 

To Top