ПОЛІТИКА

У МЗС анонсували про новий обмін полоненими

Майбутній обмін буде охоплювати три групи людей і стане більш складним, ніж попередній.

Обмін полоненими між Україною і Російською Федерацією, який вже був анонсований раніше, буде включати в себе три групи людей. Про це міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив у своєму інтерв'ю, інформує Ukr.Media.

Згідно з заявою глави МЗС України, майбутній обмін стане складнішим, якщо порівняти його з попереднім, який відбувся 7 вересня поточного року.

«Цей процес знаходиться на вирішальному етапі, але ні кількість людей, ні дату я вам не скажу. Цей обмін набагато складніше. Він складається з кількох груп, приблизно три групи людей, які хочемо обміняти», — зазначив Пристайко.

Варто додати, що під час свого інтерв'ю, міністр також прокоментував повідомлення про те, що в останній час на підконтрольних територіях Донбасу виносився ряд вироків утримуваним громадянам. «Це є необхідною частиною процесу», — сказав Вадим Пристайко.

Нагадаємо, у Путіна прокоментували анонсований обмін полоненими. Прес-секретар лідера Росії Дмитро Пєсков повідомив, що обмін полоненими за формулою «всіх на всіх» повинен стати кінцевою метою для сторін, а також додав, що певна робота в цьому контексті триває. Денісова назвала кількість українців, утримуваних в Криму і РФ. Згідно зі словами Уповноваженого омбудсмена Людмили Денісової, на даний момент, на території Російської Федерації та в Криму, утримуються 113 громадян України, серед яких 89 кримських татар.

To Top