Новини Берегово

Володієте угорською мовою? Компанія 1CallCenter пропонує цікаву дистанційну роботу

Володієте угорською мовою? Компанія 1CallCenter пропонує цікаву дистанційну роботу

23/06/2022


Перегляди
7797


Коментарі
0

Український бізнес за останні місяці в умовах російської агресії намагається вижити та пережив декілька еволюційних етапів своєї діяльності. Зокрема, компанія 1CallCenter пристосувалася працювати в умовах війни, підтримувати своїх працівників та створювати нові робочі місця.

Український бізнес за останні місяці в умовах російської агресії намагається вижити та пережив декілька еволюційних етапів своєї діяльності. Зокрема, компанія 1CallCenter  пристосувалася працювати в умовах війни, підтримувати своїх працівників та створювати нові робочі місця.  Хоча на ринку праці України ситуація залишається досить складною. Серед українців, які мали роботу до війни, 53% сьогодні не працюють. Водночас 22% працюють у звичному режимі, 21% – віддалено або частково, і лише 2% – знайшли собі нову роботу. Таку статистику наводять українські сайти пошуку роботи.  Утім навіть у цих важких реаліях компанія 1CallCenter, що працює 10 років на ринку роботодавців, продовжує  популяризувати себе та впевнено збільшувати свій штат.  Сьогодні компанія активно розвивається на європейському ринку. У наших найближчих планах — активна співпраця  з угорськими проєктами. Для цього у штаті  компанії планують збільшити чисельність співробітників, які володіють угорською мовою.Навіть в умовах сьогоднішніх реалій 1CallCenter постійно сприяє особистісному і професійному розвитку своїх працівників, організовуючи різноманітні тренінги та заходи, які мотивують співробітників та піднімають командний дух колективу.
«Бо війна рано чи пізно закінчиться, а професійні навички , які допоможуть завжди бути затребуваним спеціалістом  і досвід, здобутий у нас, –  залишаться назавжди», – зазначають в компанії.Охочим працювати та вдосконалювати угорську мову, пропонують оплачуване навчання, високу та своєчасну зарплату, гнучкий графік роботи — від 6 до 9 годин на день, а також можливість працювати тільки у вихідні або два дні через два. При цьому працювати можна віддалено з будь-якого куточку світу.

Робота в 1CallCenter –  це яскравий приклад того, що ніколи не пізно відкрити для себе і освоїти затребувану зараз професію менеджера з продажу зі знанням угорської мови.

Також набирає популярності акція «Приведи друга». Адже працювати разом із рідними та друзями — значно цікавіше. Окрім того, така ініціатива заохочується гідною премією як для самих операторів, так і для тих новачків, яких вони приводять у компанію.


Маючи ноутбук, гарнітуру для дзвінків і доступ до інтернету співробітники компанії працюють дистанційно, за відсутності техніки можна працювати у зручному офісі – в Берегово, Мукачево або Ужгороді.
Якщо Ви готові долучитися до нашої команди, володієте угорською мовою на розмовному рівні, – телефонуйте нашим рекрутерам, які нададуть більше інформації :

+380508386527 — Вікторія
+380667672741 – Валентина

Або шукайте нас  у Instagram https://www.instagram.com/onecall_official/

To Top