Американський стартап представив автономний зарядний робот – Автоновини

Популярність електромобілів зростає з кожним роком, тому з’являється потреба в паркувальних місцях для їх зарядки. Американський стартап розробив зарядний робот Autev, який зможе сам під’їжджати до електрокару та заряджати його. 

Робот Autev є великою батареєю на колесах. Він автономно дістається до автомобіля, після того, як користувач викличе його через додаток. Робот може бути розташованим як на будь-якій парковці та і в гаражі. 

Коли робот під’їжджає до електромобіля, водій повинен підключити зарядний кабель до зарядного порту машини, а потім може залишити його. Після зарядки кабель потрібно від’єднати та робот повернеться до своєї зарядної станції в гаражі. Якщо користувачу потрібно поїхати раніше повного завершення зарядки, то він може зменшити бажану потужність зарядки через додаток або відключити кабель робота вручну. 

Генеральний директор стартапу Осама Алсаллум запевняє, що робот може зарядити до шести електрокарів, перш ніж самому знадобиться підзарядка. 

Парки ботів будуть доступні до першого кварталу 2024 року. Оператори паркувань будуть щомісячно платити стартапу гроші за оренду робота та будуть отримувати дохід від платежів користувача за цей сервіс та від реклами на роботах. 

 

Источник

To Top