У Харкові засуджено чоловіка, який розповсюджував наркотики за допомогою закладок | Кримінальні новини

11.05.2023 08:30

Прокурори довели вину 31-річного харків’янина, який у травні минулого року вирішив підзаробити незаконним шляхом. Чоловік придбав наркотики та психотропи у розфасованому вигляді, щоб у подальшому збувати їх, розкладаючи закладки у Шевченківському районі Харкова.

Зловмисника викрили 21 травня 2022 року, коли він підшукував місце для схованки, аби залишити там «товар». У затриманого закладника правоохоронці вилучили канабіс та психотропну речовину «PVP». Усього встановлено 9 епізодів вчинення ним злочинів.

Вироком Дзержинського районного суду м. Харкова чоловіка визнано винним та призначено йому покарання у виді 5 років позбавлення волі та, на підставі ст. 75 КК України, звільнено від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 3 роки.

Не погодившись із вказаним вироком, прокурор оскаржив його в апеляційному порядку. Колегією суддів судової палати у кримінальних справах Харківського апеляційного суду враховано доводи прокурора щодо підвищеної суспільної небезпеки вчинених злочинів, кількості епізодів злочинної діяльності, а також особи обвинуваченого, який не працює, не має міцних сімейних та соціальних зв’язків, та призначено нове покарання у виді 5 років позбавлення волі.

На теперішній час вирок набув чинності.

За матеріалами Харківської обласної прокуратури

Источник

To Top