Суспільство

Низку важливих рішень прийнято на черговому засіданні виконкому Хустської міської ради (ФОТО)

Низку важливих рішень прийнято на черговому засіданні виконкому Хустської міської ради (ФОТО)


Власне, стартував виконком із майнових питань. Відтак йшлося про затвердження протоколу про результати електронного аукціону від 24.04.2023 року № LLP001-UA-20230403-86252 на продовження договору оренди майна комунальної власності Хустської міської територіальної громади та про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії, стартової ціни та умов продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення, зокрема приміщення окремого магазину. По цих питаннях інформувала начальниця управління з питань комунальної власності Вікторія Гелеван. 

Опісля присутні розглянули звернення від співвласників диско-бару «Дружба» щодо затвердження паспорта опорядження фасаду будівлі диско-бару із влаштуванням окремого входу та з дотриманням правил благоустрою м. Хуст. Зрештою проєкт рішення знайшов підтримку більшості, як й інші – наступні. Інформував – начальник відділу містобудування та архітектури Василь Орос. 

Також під час засідання члени виконавчого комітету затвердили грошові норми витрат на харчування для учасників спортивних заходів Хустської міської територіальної громади та План заходів з реалізації на території громади соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» у 2023 році. Крім того, надали дозвіл Громадській організації«Велооб’єднання» на проведення вже традиційного благодійного заходу «KhustHalfMarathon – 2023» в м. Хуст. До слова, напівмарафон планується 4-го червня з 8.00 год. до 14.00 год. за маршрутом: старт від Майдану Незалежності – вул. Карпатської Січі – вул. 900-річчя Хуста – вул. Свободи – вул. Львівська – вул. Дружби – вул. А. Волошина – об’їзна дорога на Мукачево (Н09) – вул. І. Франка – вул. Міська – вул. Червонодеревників – вул. Добровольців (Ломоносова) – вул. Шевченка – вул. А. Волошина – вул. Карпатської Січі – фініш на Майдані Незалежності.

Начальник управління культури, молоді і спорту Віталій Русин детально охаректеризував кожен проєкт рішення, адже підтримка здорового способу життя у громаді залишається також у пріоритеті.

To Top