Суспільство

Із підприємцями Хустської громади зустрілися представниці київської команди проєкту Міжнародної організації з міграції

Із підприємцями Хустської громади зустрілися представниці київської команди проєкту Міжнародної організації з міграції

Сьогодні, 4 травня, у малому залі засідань Хустської міської ради Закарпатської області відбулася конструктивна зустріч представників київської команди Віри Кузнецової та Поліни Мазуренко із керівництвом громади та місцевими підприємцями. Відтак під час зустрічі озвучили детальну інформацію про гранти для мікро- та малих бізнесів від проєкту Міжнародної організації з міграції «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу». Адже у рамках моніторингового візиту на Закарпатті столичні представниці мають намір відвідати не лише вже підтримані бізнеси, а й залучити до проєкту нові, що постраждали внаслідок війни, аби дати й їм унікальну можливість грантової допомоги.

Власне, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, в рамках проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Мікро- та малим підприємствам пропонується подати заявку через онлайн-форму. Посилання на онлайн-форми та усі деталі щодо вимог і розподілу грантів наведені на офіційному сайті представництва МОМ в Україні: https://ukraine.iom.int/uk/mom-v-ukrayini / https://ukraine.iom.int/uk/news/hrantova-prohrama-mom-dlya-postrazhdalykh-vid-viyny-mikro-ta-malykh-pidpryyemstv-v-ukrayini

Увага! Заявки прийматимуться на постійній основі до кінця жовтня. Відбір буде проводитися раз на місяць. Пріоритет надаватиметься постраждалим від війни, пошкодженим, зруйнованим та переміщеним бізнесам. На цьому якраз й наголосили неодноразово під час зустрічі, а також було зазначено, що з рішенням місцевим підприємцям треба поквапитись. Поза як гранти від 4,5 тисяч до 20 тисяч євро отримають лише 100 малих та 270 мікропідприємств і це у 10 областях України: Київській, Львівській, Закарпатській, Сумській, Чернігівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Полтавській, Дніпропетровській або Харківській областях, а також у м. Києві.

Тож, обговорення шляхів ширшого долучення місцевих і переміщених підприємців до програм підтримки МОМ, а також економічних потреб громади загалом, відбулося. Наразі грантери очікують на реакцію – подання заявок на участь. Далі буде!

Про це інформує пресслужба Хустської міської ради.

To Top