Новини Чопа

У Чопі відбувся меморіальний захід «Минуле живе поки ми пам’ятаємо» (ФОТО)

Сьогодні, 8 травня, відбувся меморіальний захід «Минуле живе поки ми пам'ятаємо», присвячений Дню пам'яті та примирення.

«8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Мільйони втрачених життів, скалічених доль, закатованих душ і мільйони причин, щоб сказати злу: ніколи знову!

Ми знали ціну, яку сплатили за цю мудрість наші предки. Знали, як важливо вберегти її та передати нащадкам. Але й гадки не мали, що наше покоління буде свідком наруги над словами, що, як виявилося, є істиною далеко не для всіх.

Ми кажемо «Ніколи знову» інакше. Ми чуємо «Ніколи знову» інакше. Це звучить болісно, жорстоко. Без оклику, а зі знаком питання.

Ми подолаємо зиму, яка почалася 24 лютого і триває зараз, але точно скінчиться, і її розтопить українське сонце! І ми зустрінемо наш світанок усією країною. І рідні та кохані, друзі й близькі будуть поруч знову!

Нарешті знову! І над тимчасово окупованими містами й селами наш прапор замайорить знову. Нарешті знову! І ми зберемося разом. І буде мир! Нарешті знову!», — відзначили ведучі Оксана Волос і Віра Сентипал.

Хвилиною мовчання вшановано полеглих у Другій світовій війні та сучасних Героїв, які стоять на варті наших кодонів, нашого суверенітету та незалежності, та  покладено квіти до пам’ятного знаку «Загиблим воїнам – визволителям Чопа».

Також відбулося покладання квітів і запалення свічок до пам’ятних знаків у селах громади.

Слава Україні!

Героям Слава!Переглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фото

« повернутися

To Top