Оновлений кросовер Peugeot 2008 був представлений – Автоновини

На дебюті Peugeot представив оновлений кросовер 2008, разом з більш потужним субкомпактним кросовером E-2008, що отримав більший акумулятор для покращеного запасу ходу. Peugeot прагне підкреслити свої амбіції на ринку кросоверів у В-сегменті, тому їх новинка має стати конкурентоспроможною.

Зовнішньо, модель отримала оновлений вигляд з потрійними вертикальними ліхтарями, схожими на клешні, вбудованими в глянцеві чорні вставки бампера. Модель GT має фірмовий вигляд на повністю світлодіодні фари. Зміни в світлодіодні задні ліхтарі підкреслюють мотив «трьох кігтів» за допомогою трьох накладених одна на одну горизонтальних подвійних планок. Всі моделі 2008 року отримають чорні кришки бічних дзеркал.

Всередині, всі версії отримали 10-дюймовий сенсорний екран, на відміну від моделі до рестайлінгу, де перші дві комплектації були з меншим семидюймовим дисплеєм. Версії Allure та GT мають нову 10-дюймову цифрову панель приладів з 3D-ефектом. Базова версія Active має традиційні аналогові циферблати. Версії з механічною коробкою передач отримали перероблену ручку перемикання передач.

Peugeot внесла значні зміни в оновлену версію E-2008, зокрема, надала йому додаткову потужність та запас ходу. Електромобіль успадкував апаратне забезпечення від E-208 та E-308, тому його електродвигун має потужність 156 к.с. (115 кВт), що на 15% більше, ніж у попередньої версії. Збільшення ємності акумуляторної батареї з 50 до 54 кВт-год дозволило збільшити запас ходу WLTP у змішаному циклі з 345 до 406 кілометрів.

У початковій версії 2024 року модельного ряду Peugeot 2008 з’явиться гібридна версія з бензиновим двигуном потужністю 136 к.с., яка поєднується з шестиступінчастою автоматичною трансмісією з подвійним зчепленням та електродвигуном. За ствердженнями виробника, споживання палива зменшиться на 15% порівняно з негібридною версією з бензиновим двигуном. Компанія Peugeot очікує, що власники будуть користуватися електричним режимом принаймні 50% часу в місті.

Крім того, Peugeot продаватиме версію 2008 з трициліндровим 1,2-літровим бензиновим двигуном з турбонаддувом. Він розвиває потужність 100 к.с. за допомогою шестиступеневої механічної коробки передач або 130 к.с. за допомогою восьмиступеневої автоматичної коробки передач. Крім того, клієнти можуть обрати чотирициліндровий 1,5-літровий дизельний двигун потужністю 130 к.с., який доступний лише з автоматичною коробкою передач.

Оновлений Peugeot 2008 з’явиться в продажу цього літа разом із повністю електричним E-2008.

Деталі до Peugeot тут – https://exist.ua/uk/peugeot-cars/

Источник

To Top