КУЛЬТУРА

У Красилівській громаді на ремонт криниць додатково витратять 200 тисяч гривень

У Красилові ремонтують криниці, щоб мешканці мали доступ до питної водиУ Красилові ремонтують криниці, щоб мешканці мали доступ до питної води. Фото: ілюстративне pixabay.com

Громада продовжує готуватися до викликів в умовах війни.

Красилівська житлово-експлуатаційна контора оголосила тендер на ремонт громадських криниць на території громади вартістю 200 тисяч гривень. Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту “Прозорро”.

Планується, що торги щодо визначення переможця пройдуть 14 грудня, а роботи мають бути виконані до кінця року. Від учасника вимагається досвід проведення поточного ремонту саме криниць.

Підрядник має виконати чистку та у разі необхідності поглиблення криниці, заміну та встановлення кругів, дашка, побілку тощо.

Це вже не перший тендер, яке проводить комунальне підприємство на ремонт криниць цього року.

У серпні Красилівська житлово-експлуатаційна контора вже уклала угоду з ФОП Гаврилюк Георгій Олександрович щодо ремонту криниць вартістю півмільйона гривень.

За даними на 11 листопада, на ремонт криниць з міського бюджету витратили 136,2 тисячі гривень. Всього почищено та відремонтовано 18 криниць.

За словами очільниці громади Ніли Островської, роботи пов’язані з забезпеченням мешканців громади питтєвою водою в умовах війни.

«Ми повинні забезпечити доступність до питної води для всіх жителів нашої громади і бути готовими до будь-яких сценаріїв проходження зимового періоду в умовах війни. Тому відновлення громадських криниць в старостинських округах сьогодні одне із наших пріоритетних завдань», – каже Ніла Островська, повідомляє пресслужба міськради.

Нагадаємо, що 5 грудня окупанти вдалися до чергового масованого ракетного обстрілу. Українські воїни змогли збити переважну більшість запущених ракет — понад 60. Однак, на жаль, були влучання по енергетичних об’єктах у Вінницькій, Київській і Одеській областях.

На даний час на території Хмельницької області є часткові відключення електроенергії.

To Top