КУЛЬТУРА

На Хмельниччині за п’ять мільйонів гривень продають будівлю бібліотеки

Раніше у цій споруді відбувалися зустрічі з письменникамиРаніше у цій споруді відбувалися зустрічі з письменниками. Фото: prozorro.sale

Рішення про продаж будівлі бібліотеки прийняли місяць тому.

Ізяславська міська рада виставила на продаж будівлю колишньої бібліотеки. Стартова вартість споруди становить 4,92 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро. Продажі”.

На продаж виставили нежитлову будівлю за адресою: місто Ізяслав, вулиця Незалежності, 13. Загальна площа споруди складає 873,8 квадратних метрів. Будівля має електропостачання, водопостачання та водовідведення, індивідуальне газове опалення. Розмір гарантійного внеску для участі у торгах – 984948 гривень без урахування ПДВ.

Проведення аукціону заплановане на 27 грудня.

Варто зазначити, що раніше у будівлі по вулиці Незалежності, 13 в Ізяславі діяла районна бібліотека. Вона була створена у 1926 році. В мережу бібліотеки входило 37 публічних бібліотек, з них 2 районні (для дорослих і дітей), 35 сільських бібліотек. Будівля на вулиці Незалежності – була основною спорудою районної бібліотеки.


Стартова ціна будівлі – майже 5 мільйонів гривень

В 2017 році в цій будівлі брати Капранови презентували книгу «Забудь-річка», яку писали впродовж чотирьох років у райцентрах області.

Після укрупнення районів бібліотека перестала працювати, а приміщення передали на баланс сектору культури та туризму Ізяславської міської ради.

Зараз у Ізяславі працює центральна бібліотека за адресою: вулиця Шевченко, 40А.

Рішення щодо продажу будівлі колишньої бібліотеки прийняли на сесії міськради у жовтні 2022 року.

Нагадаємо, що у Хмельницькому продали єдиний майновий комплекс державного підприємства “Подільський експертно-технічний центр Держпраці” за 8,5 мільйона гривень

To Top