КУЛЬТУРА

Китайські інвестори виграли аукціон з продажу санаторія «Збруч»

Санаторій намагалися продати більше року.

ТОВ “Міжнародний центр “Століття” виграв аукціон з продажу санаторія “Збруч”. Після кількох невдалих аукціонів вартість нерухомості знизилася з 3,89 мільйонів гривень до 1,4 мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж комплексу будівель та споруд табору праці й відпочинку «Збруч» загальною площею 832,9 квадратних метрів у селі Гусятин Кам’янець-Подільського району. А саме: у лісовій зоні з видом на річку Збруч (Боднарівське водосховище). Об’єкт приватизації розташований на території Національного природного парку «Подільські Товтри», на земельній ділянці площею 1,52 гектара. Комплекс збудовано у 1976 році, спальний корпус та автогараж – у 1985-1986 роках.

Хмельницька облрада намагалася продати ці приміщення ще рік тому.

Однак, обидва аукціони виявилися невдалими. В червні 2022 року нерухомість знову виставили на аукціон, але вона не користувалася попитом у учасників.

Вдалим виявився лише аукціон, який пройшов 23 вересня. По-перше, стартова ціна комплексу будівель була знижена з 3,8 мільйона гривень до 1,9 мільйона гривен. По-друге, це був аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни. Тобто учасники торгів мали пропонувати суму, меншу за стартову.

На аукціон прийшов один учасник. Тож ТОВ “Міжнародний центр “Століття” став переможцем торгів. Зараз готуються документи для опублікування протоколу та подальшого підписання угоди.

За даними аналітичної системи YouControl, засновником підприємство є громадянин Китаю Дуан Сяо Пен. Він є одним з співзасновників ГО «Китайська діаспора в Україні».

Він має п’ять підприємств в Україні, серед яких будівельна компанія, ресторан, виробництво пластмас, агрофірма і компанія, що торгує хімікатами.

Раніше “Сайт “Є” писав, що з четвертого разу вдалося продати комплекс приміщень обласного протитуберкульозного диспансеру, які розташований у селі Левківка Хмельницького району.

To Top