КУЛЬТУРА

Китайські інвестори придбали другу базу відпочинку на Хмельниччині

Китайські інвестори придбали ще одну базу відпочинкуКитайські інвестори придбали ще одну базу відпочинку. Фото: prozorro.sale

Нерухомість не могли продати з минулого року.

ТОВ “Міжнародний центр “Століття” виграв ще один аукціон з продажу бази відпочинку в Кам’янець-Подільському районі. Мова йде про придбання профілакторію “Перлина Поділля”, що в селі Гусятин. Також ця фірма придбала санаторій “Збруч”. Про це йдеться на сайті “Прозорро. Продажі”.

Мова йде про базу відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля». Його будівлі мають загальну площу понад 832,8 квадратних метра та розташовані у селі Гусятин Кам’янець-Подільського району. Нерухомість розташована у лісовій зоні з видом на річку Збруч (Боднарівське водосховище). Територія має асфальтове покриття, спуск до річки обладнаний металевими сходами, є пірс. Комплекс будувався протягом 1983-1985 років.

Нагадаємо, що Хмельницька обласна рада намагалася продати ці приміщення ще рік тому. Однак, обидва аукціони виявилися невдалими. У червні 2022 року нерухомість знову виставили на аукціон, але вона не користувалася попитом у учасників.

Вдалим виявився лише аукціон, який пройшов 22 вересня.

По-перше, стартова ціна комплексу будівель була знижена з 3,8 мільйона гривень до 1,8 мільйона гривен. По-друге, це був аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни. Тобто учасники торгів мали пропонувати суму, меншу за стартову.

На аукціон прийшов один учасник. Тож ТОВ “Міжнародний центр “Століття” став переможцем торгів. Зараз готують документи для опублікування протоколу та подальшого підписання угоди.

До речі, це вже другий санаторій, який купує на Хмельниччині ця компанія. Раніше “Сайт “Є” писав про те, що китайські інвестори виграли аукціон щодо придбання санаторію “Збруч”, який знаходиться поряд.

За даними аналітичної системи YouControl, засновником підприємство є громадянин Китаю Дуан Сяо Пен. Він є одним з співзасновників ГО «Китайська діаспора в Україні».

Він має п’ять підприємств в Україні, серед яких будівельна компанія, ресторан, виробництво пластмас, агрофірма і компанія, що торгує хімікатами.

Раніше сайт “Є” писав, що з четвертого разу вдалося продати комплекс приміщень обласного протитуберкульозного диспансеру, які розташований у селі Левківка Хмельницького району.

To Top