Суспільство

За систематичний збут метамфетаміну судитимуть двох мешканців Хуста

За систематичний збут метамфетаміну судитимуть двох мешканців Хуста


Хустська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох мешканців районного центру за кількома фактами незаконного придбання, зберігання та збуту метамфетаміну (ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України). Один із чоловіків вже судимий раніше за крадіжки та зберігання зброї без передбаченого законодавством дозволу.

Протягом липня-серпня цього року правоохоронці задокументували, що обвинувачені розповсюджували заборонений психотроп серед місцевого населення у Хусті. Один із обвинувачених призначав зустрічі «клієнтам» за місцем свого проживання, інший – неподалік центру міста. Висновки експертів підтвердили те, що у згортках, які ділки збували клієнтам, містився метамфетамін.

Подальший розгляд проваджень здійснюватиме Хустський районний суд. У разі доведення провини чоловікам може загрожувати до 10 років ув’язнення із конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

To Top