Новини Львова

У Львові започаткують стипендію на честь Героя Олега Воробйова

У стипендіальний фонд планують зібрати 75 тисяч доларів.

Фото: УКУ

В Українському Католицькому Університеті відкриють іменний стипендіальний фонд на честь Героя Олега Воробйова. Щоб генерувати стипендії та покривати навчання студентів, планують зібрати 75 тисяч доларів.

Джерело: Пресслужба УКУ

Олег Воробйов був учасником програми Бізнес-школи УКУ, бійцем АТО та засновником курсу психологічної допомоги для бійців антитерористичної операції «Щасливі разом». Герой загинув на фронті 30 травня. У нього залишились дружина Ольга, син Давид та донька Софія.

«Війна забирає у нас найкращих. З Олегом ми познайомилися, коли він повернувся вперше з АТО. З того часу Олег був постійним і активним учасником нашої спільноти. Олег був прикладом для нас, як у любові до родини і України, які були у всіх його діях і словах, так і у вимогливості до себе та інших, в навчанні та бізнесі. Наша спільнота втратила відданого друга та підприємця, який міг би зробити величезний вклад у майбутнє наше та України», – зазначає СЕО Бізнес-школи УКУ Ярина Бойчук.

Зробити свій внесок у стипендіальний фонд можуть усі охочі за посиланням.

Читайте також: На війні загинув львів'янин, засновник курсу допомоги учасникам АТО Олег Воробйов

Зазначимо, що Олег Воробйов загинув на війні з російськими окупантами, 30 травня він брав участь в АТО на сході України. Тоді після повернення додому він разом з дружиною заснували курс психологічної допомоги для бійців антитерористичної операції «Щасливі разом». В інтерв'ю Tvoemisto.tv Олег та Ольга розповідали про заснування онлайн-курсу та тренінги для військових. 

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Ірина Давосир

____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

To Top