Новини Львова

Львів’янин став чемпіоном Європи з сучасного п’ятиборства

Він тріумфував у польському місті Джанков, серед молоді до 24 років.

Фото: Управління спорту Львова

Львів’янин Юрій Ковальчук став чемпіоном Європи з сучасного п’ятиборства. Спортсмен тріумфував серед молоді до 24 років. Чемпіонат проходив у польському місті Джанков.

Джерело: Управління спорту Львова

«Якщо важко працюєш на тренуваннях – результат неодмінно прийде. Дякую усім своїм тренерам, які допомогли мені здобути цей результат. Особливо дякую тренеру з фехтування, який своїми підказками мені допоміг», – прокоментував Юрій.

Зазначимо, що золота медаль на чемпіонаті Європи це наразі найбільше досягнення у кар’єрі спортсмена.

Нагадаємо, що Віктор Дідух зі Львова став чемпіоном світу з настільного тенісу серед паралімпійців. У фіналі паралімпійський чемпіон не залишив жодних шансів французу Томасу Боувайсу – 3:0 (14:12, 11:5, 11:5). Львівʼянин виступав у класі 8. На чемпіонаті він також здобув «срібло» у парних змаганнях. Зазначимо, чемпіонат світу серед паралімпійців відбувся в Іспанії.

Ірина Давосир

________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

To Top