Суспільство

У Стеблівці на Хустщині замінили 840 метрів підземного газопроводу

У Стеблівці на Хустщині замінили 840 метрів підземного газопроводу

У будинках по вулиці Гагаріна у Стеблівці з 14 по 18 листопада буде відсутнє газопостачання. Газовики виконуватимуть роботи зпереврізки реконструйованого вуличного газопроводу середнього тиску та перепідключення житлових будинків. 

Відповідно до заходів із забезпечення модернізації об’єктів критичної інфраструктури у цьому населеному пункті замінили 840 метрів газопроводу, що пролягає під землею. Фахівці АТ «Закарпатгаз» провели всі необхідні роботи із заміни старого газопроводу на новий. З понеділка, 14 листопада, новий газопровід під’єднуватимуть до існуючої системи, а також проводитимуть монтаж ввідних газопроводів до кожного з 51 приватного будинку на цій вулиці.

За словами керівника Хустського відділення АТ «Закарпатгаз» Василя Бенци, ці роботи проводяться відповідно до затвердженого річного плану, а кошти на реалізацію такого глобального проєкту виділяються із так званих тарифних. Це ті кошти, які кожен споживач сплачує за послугу з розподілу (доставки) газу, — пояснив Василь Михайлович.

«Цього року наше підприємство замінило понад 16 км підземних газопроводів по території області. Десь міняли у травні, десь — у серпні, Стеблівка за планом припала на осінь. Бо ж неможливо замінити всі газопроводи за дуже короткий період. Це — тривалий процес, який вимагає і фахового підходу, і конкретних почергових дій тощо», — пояснив керівник Хустського відділення.

Газовики звертаються до мешканців з проханням перекрити крани перед газоспоживаючими приладами у понеділок зранку, 14 листопада. А після завершення робіт — надавати працівникам АТ «Закарпатгаз» доступ до осель для перевірки системи на герметичність та відновлення газопостачання, інформує пресслужба АТ «Закарпатгаз»

To Top