КУЛЬТУРА

У Хмельницькому з 1 липня здорожчає проїзд у тролейбусах і маршрутках

Вартість проїзду в тролейбусах зросте на гривню, а у маршрутках — на чотири гривніВартість проїзду в тролейбусах зросте на гривню, а у маршрутках — на чотири гривні. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Найбільше зростуть ціни на поїздки маршрутками.

Завтра, 1 липня, у Хмельницькому діятимуть нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Щоб сісти у маршрутку чи автобус, доведеться заплатити на чотири гривні більше. А ціни на поїздки тролейбусами зросли на гривню.

Отож, з 1 липня поїздка маршруткою чи автобусом коштуватиме 12 гривень. Натомість проїзд у тролейбусі коштуватиме 6 гривень, якщо заплати електронним квитком. Під час готівкового розрахунку дорожче — 7 гривень.

Нагадаємо, підвищити вартість проїзду в громадському транспорті члени виконкому Хмельницької міськради вирішили 23 червня.

«Ми понад два місяці відтягували цей крок. Перевізники з кінця квітня зверталися до нас з проханням підняти вартість проїзду до 16 гривень. Ми розуміємо об’єктивну складову зростання, бо в попередньому тарифі вартість пального була закладена на рівні 24 гривень за літр. Тепер же вона перевищує 50 гривень, а дизпаливо — майже 60. Попри це тариф у нашому місті залишається одним із найнижчих у регіоні. На жаль, це вимушений крок», — пояснив тоді міський голова Олександр Симчишин.

Джерело: https://regionline.dp.ua

To Top