Новини Тернополя

Старовинні двері на вул. Кульчицької таки відреставрують

Старовинні двері, які демонтували під час ремонту приміщення, у якому раніше був бар Jan Amor, і де має з’явитися новий магазин дружини тернопільського ресторатора Петра Заставного Аліни Френдій, повинні повернути на місце. Принаймні так заявляє сам підприємець на своїй сторінці в Інстаграмі.

“Ми хочемо поставити крапку щодо ситуації зі старовинними дверима по вул. Кульчицької 5 у Тернополі, так як кількість неправдивої інформації щодо цієї ситуації стає все більше. Почнемо з того, що ці двері ніхто не знищив. Хоча ця інформація поширюється дуже активно. Але це неправда.

Двері є. Вони реальні. І ось Ми на фоні них. Ці старовинні двері ми відреставрували за свій рахунок вперше ще 7 років тому, так як всім серцем хотіли продовжити їм життя. І в нас це вийшло. Цього разу в нас точно такі ж плани – зняти раму, яка струхлявіла за десятки років, відреставрувати її, поновити певні механізми у дверях, та повернути їх назад.

Зберегти ці двері – є не просто нашим бажанням, це наш обовʼязок як свідомих українців. Та й погодьтесь, вони просто неймовірно красиві!

Нові двері – тимчасові, і вони виключно для того, щоб дати можливість бізнесу відкритись і функціонувати, допоки рама та двері будуть на реставрації. 1 як тільки процес реставрації закінчиться, двері повернуться на своє місце.

Це наша єдина офіційна позиція, а не ті, що ви могли читати десь у постах на фейсбуці”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Чорткові відновлюють старовинні двері.

To Top