КУЛЬТУРА

Хмельницька облрада виставила на продаж табори відпочинку та психіатричну лікарню

Облрада виставила на продаж бази відпочинку у мальовничому місціОблрада виставила на продаж бази відпочинку у мальовничому місці. Фото: prozorro.sale

Від продажу нерухомості обласний бюджет планує отримати понад 16 мільйонів.

Хмельницька обласна рада 26 червня виставила на аукціон майнові комплекси таборів відпочинку, складських приміщень, психіатричної лікарні. Загальна сума очікуваної від продажу вартості майна склала понад 16 мільйонів гривень.

Про це стало відомо зі сайту “Прозорро.Продажі”.

Так, на аукціон виставили комплекс будівель та споруд табору праці і відпочинку «Збруч» загальною площею 832,9 квадратних метрів. Стартова ціна очікуваної вартості складає 3,89 мільйона гривень.


Територія бази “Збруч” Фото: prozorro.sale

Вказано, що комплекс розташований за 3 кілометри від села Гусятин Закупненської селищної територіальної громади, у мальовничому куточку – лісовій зоні з видом на річці Збруч (Боднарівське водосховище). Він сполучений з населеним пунктом асфальтною дорогою з підведеними комунікаціями. Об’єкт приватизації розташований на території Національного природного парку «Подільські Товтри», на земельній ділянці площею 1,52 гектара. Комплекс збудовано у 1976 році, спальний корпус та автогараж – у 1985-1986 роках.

Поряд розташовані комплекс будівель та споруд бази відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля», загальна площа 832,8 квадратних метрів, який також виставили на продаж. Стартова ціна лоту – 3,8 мільйона гривень.

Територія має асфальтове покриття, спуск до річки обладнаний металевими сходами, є пірс. Комплекс будувався протягом 1983-1985 років.


На території бази є занедбаний будинок із каміном Фото:prozorro.sale

Балансоутримувачем обох комплексів є Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

Крім баз відпочинку, на продаж виставляються й об’єкти медичного призначення.

Зокрема, мова йде про продаж комплексу обласної психіатричної лікарні. У комплекс загальною площею 1391,4 квадратних метра входять два лікувальні корпуси, котельня, адмінприміщення, харчоблок. Стартова ціна лоту 3,783 мільйона гривень.


Приміщення психіатричної лікарні вирішили продати з аукціону Фото: prozorro.sale

Об’єкт приватизації розташований у центрі села Городище Шепетівського району, на березі ставу, поблизу чоловічого монастиря.

Крім того, виставили на аукціон й Хмельницьку обласну базу спеціального медичного постачання, склад № 1161, загальною площею 2022 квадратних метрів. Стартова ціна – 2,978 мільйона гривень.


Продають понад 2000 квадратних метрів складів. Фото:prozorro.sale

Комплекс розташований на околиці Грицева Шепетівського району, на відстані 2 кілометри від траси Р-32. Поблизу є лікарня та водонапірна башта. В описі вказано, що всі будівлі комплексу одноповерхові цегляні, електрифіковані – в задовільному стані.

В селі Левківка продаються приміщення колишнього санаторію, які є на балансі протитуберкульозного диспансеру. Стартова ціна – 1,387 мільйона гривень. Загальна площа комплексу 3487,5 квадратних метрів.


На території диспансеру є парк Фото:prozorro.sale

В описі вказано, що лікувальний корпус займав два поверхи, де розміщувались просторі палати з широкими коридорами й відкритими балконами-терасами, кабінети, санвузли, на першому поверсі – лазня для хворих, на другому – простора їдальня.

Заклад газифікований у 2004 році, водопостачання автономне. На території є парк, сад (яблуні, груші, сливи, вишні, черешні, горіхи, виноград, смородина), липова алея. Об’єкт приватизації розташований на земельній ділянці 9,2070 гектарів.

Також продається будівля колишнього будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, яка збудована і введена в експлуатацію у 1993 році. Знаходиться нерухомість у селі Вовківці Шепетівського району.

Загальна площа будівель становить 324 квадратних метрів. Стартова ціна аукціону 308 тисяч гривень.

Всі аукціони планують провести 26 липня.

To Top