КУЛЬТУРА

Хмельницька міськрада виставила на аукціон право оренди приміщень в центрі міста

Одне з приміщеній знаходиться у старовинному особнякуОдне з приміщеній знаходиться у старовинному особняку. Фото: wikipedia.org

Аукціони на право оренди приміщень відбудуться в липні.

24 червня Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради оголосило про намір передати в оренду приміщення в центральній частині міста.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Так, на вулиці Проскурівській, 56 планується передати в оренду приміщення площею 23,7 квадратних метрів, яке розташоване на першому поверсі. Вхід до приміщення з головного фасаду будівлі.

Приміщення здається у старовинній будівлі. Фото:prozorro.sale

Дім, в якому знаходиться приміщення, що здається в оренду, це пам’ятка архітектури місцевого значення. Мова йде про готель «Континенталь» побудований у 1910-12 роках проскурівським купцем Сімхою Вассерманом, торговцем галантерейними товарами і меценатом. Після встановлення радянської влади будівля готелю була націоналізована і передана в користування радянським установам. Зараз в цій будівлі розміщується казначейство. Тож майбутні орендарі приміщення мають підписати охоронний договір та виконувати його умови.

До повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України це приміщення використовувало Обласне об’єднання власних кореспондентів загальнодержавних засобів масової інформації по Хмельницькій області «Укрпреса».

Стартова вартість за місяць оренди 2331 гривні. Дата аукціону – 6 липня.

Ще одне приміщення, яке планують віддати в оренду, розташоване в будівлі по вулиці Героїв Майдану, 24, на першому поверсі, його площа – 43,7 квадратних метри (вхід з двору). До середини лютого в цьому приміщенні знаходиться відділення державного Ощадбанку. Також вказано, що це приміщення потребує ремонту.

Приміщення потребує ремонту. Фото: https://nikgor.mk.ua/category/nikolaev-news/

Стартова вартість за місяць оренди 5648 гривні. Дата аукціону – 27 липня.

Крім того, на аукціон за право оренди виставили приміщення площею 181.9 метри квадратні по вулиці Свободи,8А. Приміщення розташоване в одноповерховій прибудові до дев’ятиповерхового житлового будинку. Прибудова ділиться на дві зали та підсобні приміщення. До початку червня 2022 року його використовував приватний підприємець.

Приміщення знаходиться у прибудові Фото:prozorro.sale

Стартова вартість за місяць оренди 7723 гривні. Дата аукціону – 27 липня.

Планується що в оренду приміщення здадуть на 5 років. Всі переможці до укладання угоди мають сплатити авансовий платіж у подвійному розмірі орендної плати.

Раніше комунальне підприємство “Парки і сквери міста Хмельницького” провело три аукціони щодо надання права на розміщення тимчасових споруд в парку імені Михайла Чекмана. В результаті торгів вартість місячної оренди зросла від 6-ти до 30-ти разів.

To Top