Кримінальні новини

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих | Кримінальні новини Прикарпаття

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих

Вночі 27 січня на території Південного машинобудівного заводу “”Південмаш” солдат-строковик розстріляв караул військовослужбовців Національної гвардії, 5 людей загинули і 5 отримали поранення.

Як інформують МВС України та відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, 27 січня о 03 год. 40 хв на території Південного машинобудівного заводу “Южмаш” сталася трагедія.

Військовослужбовець Національної гвардії України солдат строкової служби Рябчук Артемій Юрійович,  2001 р. н., під час видачі зброї з невстановлених причин пострілами з автомата Калашникова розстріляв караул військовослужбовців НГУ, після чого зі зброєю втік. У результаті цього п’ятеро осіб загинули, а ще п’ятеро отримали поранення.

За повідомленням МВС, під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення.

У місті введено поліцейську операцію “Сирена”. По тривозі піднятий особовий склад підрозділів Національної поліції та Національної Гвардії. Мотиви скоєного злочину поки не відомі.

На місце події терміново виїхав командуючий Національної Гвардії генерал полковник Микола Балан, зазначають у МВС.

У місцевій поліції повідомляють, що наразі встановлено, що це військовослужбовець НГУ з Одеської області.

Розслідуванням обставин трагічної події займатимуться представники ДБР та військової прокуратури.

За даними поліції, загинули четверо військовослужбовців і одна цивільна жінка.

За даними джерела УП у поліції, події сталися у казармі Нацгвардії. Солдат-строковик, який виріс без батька, взяв зброю і почав розстрілювати людей, убив бабусю-вахтера, яка була на виході з казарми.

Строковик утік зі зброєю та патронами.


To Top