Новини Хмельницького

Пенсіонер віддав шахраям 12 тисяч гривень

У потерпілого вимагали гроші на лікуванняУ потерпілого вимагали гроші на лікування. Фото: ілюстративне de.sott.net

Ситуації, в яких потрапляють на гачок люди, вигадані шахраями, кажуть правоохоронці.

На гачок телефонних шахраїв продовжують потрапляти мешканці області. Як повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області, лише вчора, 25 січня, до територіальних підрозділів поліції Хмельниччини надійшло дві заяви від жителів області, які стали жертвами шахраїв.

В одному з випадків, розповідають правоохоронці, до 64-річного жителя села Летава на Чемеровеччині зателефонувала невстановлена особа, котра представилась матір’ю дитини, якій донька потерпілого нібито спричинила тілесні ушкодження. Додзвонювачка почала вимагати кошти на лікування. У результаті пенсіонер перерахував шахраям 12 тисяч гривень. А ситуація, звісно ж, виявилась вигаданою.

Днем раніше 58-річна хмельничанка втратила 5 тисяч гривень. До неї зателефонував чоловік і представився працівником служби безпеки банку. Під приводом термінового блокування картки він випитав її реквізити, після чого зняв зазначену суму.

Наразі за обома фактами працівники поліції проводять перевірку та принагідно закликають громадян не поспішати перераховувати невідомо кому гроші і завжди перевіряти будь-яку інформацію.

To Top