Новини Мукачево

В Угорщині заявили, що Україні для вступу до НАТО потрібно працювати над повагою до прав нацменшин | Новини Закарпаття –

20.01.2022 10:03
777


0

В Угорщині заявили, що Україні для вступу до НАТО потрібно працювати над повагою до прав нацменшин

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вважає, що для вступу до Північноатлантичного Альянсу Україні необхідно здійснити низку значних змін. На його думку, “у нашій країні є проблеми з повагою до прав нацменшин”.

Про це він заявив в інтерв’ю ТАРС.

“Українцям потрібно провести низку серйозних змін, якщо вони серйозно думають про євроатлантичну інтеграцію. Про одну таку сферу я скажу конкретно: це повага прав національних меншин, тому що в України тут багато недоліків”, – сказав Сійярто, відповідаючи на запитання журналіста про те,  чи можливий вступ України до НАТО.

Сійярто пояснив, що у Будапешті не задоволені ситуацією із правами етнічних угорців в Україні.

“Їх права на освіту рідною мовою, на її використання в адміністрації, в культурі та релігії порушуються. Закон, який забороняє особам із подвійним громадянством обіймати громадські посади, є антидемократичним. Ми розуміємо, з якими викликами стикається Україна, її боротьбу за суверенітет та  територіальну цілісність, але ми ніколи не приймемо такого підходу до національних меншин”, – додав міністр.

В агентстві додали, що зараз глава МЗС Угорщини перебуває у Нью-Йорку, де візьме участь у заходах щодо лінії ООН.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:

П‘яна ДТП поблизу Ужгорода: обидві автівки зім‘яло вщент (ФОТО)

1011


0

To Top