Суспільство

Померла відома акторка Закарпатського музично-драматичного театру, заслужена артистка України Людмила Іванова

Померла відома акторка Закарпатського музично-драматичного театру, заслужена артистка України Людмила Іванова

З глибоким сумом повідомляємо, що 25 січня, на 85-му році життя від ускладнень коронавірусу померла заслужена артистка України Людмила Іванова.

Людмила Дмитрівна до останнього часу працювала в Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі, віддавши нашій сцені понад півстоліття.

Народилася акторка 18 червня 1937 року в селі Ворошилівка на Дніпропетровщині. У 1956 році закінчила Дніпропетровське державне театральне училище. Працювала в театрах Харкова, Миколаєва, Хмельницького, Черкас. Із 1969 року стала провідною актрисою найбільшого театру Закарпаття, зігравши понад сотню ролей. Чоловік Володимир Іванов теж був актором Закарпатського муздрамтеатру.

Заслужена артистка жила сценою, надзвичайно відповідально ставилася до роботи, переживаючи кожну зустріч із глядачем як свято. Володіла чудовим голосом, почуттям ритму та стилю, багато знала, справила благодатний вплив на молодших колег.

Людмила Іванова вболівала за рідний театр і в одному з інтерв’ю наголошувала, що сучасний театр повинен шукати своє неповторне творче обличчя, не бути подібним на інших, не копіювати чужий репертуар, а мати власний знаковий.

Прощання із заслуженою артисткою України відбудеться 28 січня о 15.00 на ужгородському цвинтарі «Барвінок».

Закарпатський театр імені братів Шерегіїв

To Top