Новини Ужгороду

«Хороший хліб для хороших людей» випікатимуть вихованці Центру «Дорога життя» (ФОТО)

Учора в Ужгороді відкрили пекарню для вихованців Медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя”.

Про мету цієї акції  розповів засновник інклюзивних пекарень Владислав Малащенко. У  Києві за проєктом “Good Bread From Good People» («Хороший хліб для хороших людей») вже функціонує 21 подібна пекарня. Ужгородській пекарні організатори надали обладнання, витратили понад 200 тисяч гривень на ремонт та меблі.

За його словами, головна мета цих пекарень – навчити працювати, опановувати навички трудової діяльності людей із інтелектуальною інвалідністю. До проєкту долучився й депутат Закарпатської обласної ради Роман Сарай, який забезпечив пекарню необхідними продуктами.

В Ужгороді в пекарні працюватиме 20 вихованців денного відділення та трудової діяльності Медико-соціального реабілітаційного ценру “Дорога життя”.

А цього дня свій перший кекс пекли Уляна Кастран, Андрій Сабов та Олександр Говбел.

Директор Центру Олег Кириленко зауважив: «Можливість випікати хлібо-булочні вироби дуже важливо в планії  соціальної терапії для людей 18 і старше з інтелектуальними проблемами й комплексними вадами. У них йде розвиток побутових навичок, трудова реабілітація, яка в перспективі може дозволити зробити повноцінну пекарню. Наразі ж у пекарні відбуватимуться заняття з трудової терапії 2-3 рази на тиждень по 2 години».

Людмила Ортутай

  • Дорога життя
  • пекарня
  • проєкт
To Top